do domu

Wnętrzarskie must have w sypialni

Agata (25 lat): nie wyobrażam sobie sypialni, w której nie stoli szafka nocna, drewniana, plastikowa czy nawet tekturowa. Dla mnie obowiązkowym punktem sypialni jest szafka nocna. Moja jest wyjątkowo ładna, znalazłam ją w internecie i prawdziwie kocham. Chętni mogą ją zobaczyć tutaj – szafka nocna. Dlaczego szafka nocna jest dla mnie tak ważna? Jest ku temu kilka powodów: kocham czytać przed snem i na szafce przetrzymuje książki, stoi tam też nocna lampka, której używam czytając. Na mojej szafce nocnej znajduje się też budzik, bez którego nie wyobrażam sobie porannego wstawania.

Jurek (45 lat): co musi być w sypialni? Żona (śmiech) i łóżko (śmiech). Sypialnia to miejsce odpoczynku. Aby człowiek miał siły na kolejny dzień musi się porządnie wyspać. Dlatego według mnie w każdej sypialni powinno być obszerne łóżko z bardzo wygodnym materacem. Nie ma dla mnie znaczenia, czy to będzie łóżko z drewna czy metalu. Czy będzie proste czy zdobione, najważniejsze żeby było duże i żeby miało jak najwygodniejszy materac.

Danuta (52 lata): wiem, że nie każdy może sobie na to pozwolić, ze względu na ograniczone miejsce w mieszkaniu czy domu, ale dla mnie absolutnym must have w sypialni jest garderoba. W mojej sypialni garderoba jest ukryta za zwykłymi drzwiami do szafy i wchodzi się do niej, jak to mówią moje wnuki „jak do Narnii”. Garderobę polecam każdemu kto planuje urządzać własną sypialnię. Dzięki temu nie ma potrzeby wstawiania dodatkowych szaf do sypialni – co mogłoby zmniejszyć pomieszczenie, a ponadto w łatwy sposób można przechowywać wszystkie ubrania, bez zamartwiania się, co zrobić z zimowym płaszczem latem. Mocno polecam garderobę każdemu.

Iga (27 lat): nie wiem, czy jest to absolutny must have każdej sypialni, ale z pewnością jest to konieczność w mojej – mowa o toaletce. Mieszkam z dużą rodziną, w której jest wiele dorastających dziewczyn. Gdyby nie moja toaletka, nie byłabym w stanie zrobić makijażu przed pracą, bo łazienka jest wiecznie zajęta. Dlatego dla mnie punktem obowiązkowym mojej sypialni jest toaletka.